Kameleon lepszy od Siekiery

07.02.2015   Autor: Magdalena Lach
---

Na lodowisku pilskiego Aqua Parku rozegrany został kolejny mecz w ramach Pilskiej Ligi Amatorów Hokeja na lodzie. W piątkowym spotkaniu kije skrzyżowały drużyny Kameleon Piła oraz Siekiera Szamocin.

Już tylko jedna kolejka spotkań dzieli nas od finału tegorocznej ligi. Najbardziej prawdopodobnym scenariuszem będzie mecz pomiędzy drużynami z Wałcza i Szamocina, bowiem te zebrały najwięcej punktów podczas fazy zasadniczej.

Pilskie Kameleony pomimo nie najlepszego bilansu również nie przestają walczyć. Dowodem na to jest wczorajszy mecz z Siekierą Szamocin. Pilanie rozpoczęli pojedynek od wysokiego prowadzenia. Pierwsza tercja zakończyła się wynikiem 9:4 dla gospodarzy. W drugiej części meczu lepiej wypadli przyjezdni, bo krążek po ich akcjach lądował w bramce Kameleonów dwukrotnie przy jednym trafieniu pilan.

Trzecia tercja również należała do Siekiery, w której goście zdobyli 4 bramki. Pilanie zdołali strzelić swoim rywalom trzy gole, ale i to wystarczyło do wygrania tego pojedynku 13:10.

Już za tydzień w Aqua Parku rozegrana zostanie ostatnia kolejka spotkań, po której dowiemy się kto zagra w wielkim finale rozgrywek. Ten zaplanowany został na 28 lutego.

KAMELEON PIŁA – SIEKIERA SZAMOCIN 13:10 ( I 9:4, II 1:2, III 3:4)