Zmiany w PTPS

20.01.2015   Autor: Artur Maras
---

W kadrze PGNiG Nafta Piła kilka dni temu nastąpiły kolejne zmiany. Oprócz zmiany pierwszego szkoleniowca w trakcie trwania sezonu, od 15 stycznia na stanowisku drugiego trenera zatrudniona została Irina Archangielskaja, rosyjska siatkarka, posiadająca polskie obywatelstwo, od lat związana z naszym krajem.

Zdaniem prezesa PTPS Nafta Piła Radosława Ciemięgi: - Powierzenie obowiązków drugiego trenera osobie doskonale znanej w Pile, osobie, która doskonale zna się na tym co robi to wielka korzyść dla pilskiego zespołu.

W latach 2000-2003 Irina Archangielskaja była 11-krotną reprezentantką Polski, pełniła również rolę kapitana reprezentacji. Największe sukcesy odnosiła w barwach Pałacu Bydgoszcz oraz PTPS Nafta Piła, gdzie wywalczyła wraz z zespołem 4 mistrzostwa i 3 puchary Polski. Jednym z jej największych dokonań jest zajęcie z Piłą czwartego miejsca w Final Four Ligi Mistrzyń.

Czy zatrudnienie na stanowisku drugiego trenera tak doświadczonej i utytułowanej osoby pomoże podźwignąć się pilskiemu zespołowi z przedostatniego miejsca Orlen Ligi, pokaże czas. W sobotnim meczu siatkarki PGNiG Nafta Piła przegrały z zespołem Legionovia Legionovo 0:3.

 

fot. archiwum PTPS

Przeczytaj więcej o: siatkówka, ptps, men,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group