Asta Video Fest

Wycieczka rozwieje wątpliwości

10.01.2015   Autor: Redakcja
---

Na jednym ze spotkań z mieszkańcami w sprawie budowy Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów w Złotowie padła propozycja wyjazdu technicznego na jedną z funkcjonujących już instalacji. Dziś już wiemy, że owa podróż nastąpi szóstego lutego, a miejscem wycieczki będzie Kopaszyn.

- Wybraliśmy ten termin ze względu na to, że wtedy ta instalacja w Kopaszynie będzie już w pełni funkcjonować. Skoro mamy wyjaśniać tematy odorowe, to dobrze aby ona była załadowana i właśnie ta data pozwoli Nam pojechać w momencie pełni funkcjonowania tego obiektu. Wyjazd nastąpi o 9.00, a godzinę powrotu w tym momencie ciężko oszacować, ale trzeba sobie na taką wycieczkę kilka godzin zarezerwować – mówi Adam Pulit, burmistrz Złotowa.

Miejski Zakład Usług Komunalnych w Złotowie ma nadzieję, że zorganizowany wyjazd pozwoli na własne oczy, a właściwie na własny nos zobaczyć i poczuć czy owa instalacja faktycznie niesie za sobą uciążliwości. Wspomniana wycieczka do Kopaszyna albo rozwieje wątpliwości, albo pozwoli trwać w opozycji.

Wyjazd nastąpi 06.02.2015 o godzinie 9.00 spod parkingu przy Starostwie Powiatowym w Złotowie. Zapisy chętnych można składać w sekretariacie Miejskiego Zakładu Usług Komunalnych w dni robocze w godzinach 7:00 – 15.00, osobiście lub pod numerem telefonu 67- 263-30-11.

fot. www.mzuk-zlotow.pl

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group