W Czarnkowie za parking zapłacisz komórką. W Pile też?

08.12.2014   Autor: Redakcja
---

W Czarnkowie za postój na płatnych parkingach można już płacić za pośrednictwem specjalnej aplikacji na smartfonie i systemu moBILET.

Nowa forma płatności daje kierowcom możliwość zakupu biletu parkingowego zawsze i wszędzie (24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu) bez konieczności szukania parkomatu, czy posiadania gotówki na zakup biletu. Opłacając postój kierowca rozlicza się za rzeczywisty czas parkowania, a dzięki funkcji przedłużania parkowania, nie trzeba np. wychodzić z kolejki, by dokupić kolejny bilet.

moBILET działa na zasadzie elektronicznej portmonetki – przedpłata (prepaid) na indywidualny rachunek moBILET, otrzymany podczas rejestracji. Aby dokonać wpłaty na konto Użytkownik może skorzystać z tradycyjnego przelewu bankowego, karty kredytowej, szybkiego e transferu poprzez panel użytkownika lub bezpośrednio z aplikacji mobilnej.

By móc korzystać z takiej formy płatności konieczna jest jednorazowa rejestracja na stronie www.mobilet.pl

Niewykluczone, że podobna forma płatności będzie dostępna również w Pile. Jeszcze w poprzedniej kadencji pomysł taki zgłosił radny Paweł Dahlke.

Przeczytaj więcej o: Czarnków, oświadczenie, 15-latek,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group