Dwóch Piechowiaków do Sejmiku...

03.11.2014   Autor: Redakcja
---

Przypadek czy celowa gra? 16 listopada na listach do głosowania do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego zobaczymy dwóch Grzegorzów Piechowiaków. Obaj startują z pozycji numer 1 i obaj... od Grobelnego. Jeden reprezentuje jednak KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska, a drugi... KWW Lista Bogdana Grobelnego.

Zbieżność nazwisk jest niesamowita. Zacznijmy od liderów list. O urząd prezydenta Poznania po raz piąty ubiegać będzie się urzędujący obecnie prezydent Ryszard Grobelny, którego komitet KWW Ryszarda Grobelnego Teraz Wielkopolska wylosował listę nr 9.

Z kolei listę numer 13 wylosował KWW Lista Bogdana Grobelnego. Dodajmy, Bogdan Edward Grobelny będzie ubiegał się także o stanowisko prezydenta Poznania.

Obaj panowie wystawili swoich kandydatów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego. I tak: Od Ryszarda Grobelnego nr 1 na liście to Grzegorz Piechowiak, lat 51, zamieszkały w Pile.

Z kolei jedynka do Sejmiku od Bogdana Grobelnego to również Grzegorz Piechowiak, tyle że lat 29, zamieszkały w Jarocinie.

Przypadek?...

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group