Uwaga! Zmiany w ramówce TV Asta

31.10.2014   Autor: Patrycja Jankowska
---

Od poniedziałku, 3 listopada  na antenie Telewizji Asta będziemy mogli oglądać zmagania kandydatów na urząd Prezydenta Miasta Piły oraz Burmistrzów Trzcianki, Wałcza i Złotowa, podczas Debaty Wyborczej. A w piątek 7 listopada odbędzie się debata podsumowująca wszystkie cztery spotkania z kandydatami.

W związku z tym, że półtoragodzinne debaty rozpoczynają się o godz. 17.00, z wyjątkiem Złotowa (godz. 19.00), to w ramówce telewizyjnej musiały nastąpić zmiany. Najistotniejszą z nich są krótsze Informacje (15 minut) i zmiana ich godziny z 18.00 na 18.30. I tu wyjątkiem jest środa, 5 listopada, kiedy to Informacje rozpoczną się o godz. 18.15. Nie będzie premierowych wydań magazynów publicystycznych takich jak: Prześwietlenie, Debata Polityczna i Gorący Temat.

Najwięcej zmian jest w środę 5 listopada, czyli w dzień Debaty Wyborczej kandydatów na urząd burmistrza Złotowa. Tego dnia premierowe wydanie Maszyny Czasu przeniesione zostało na godz. 18.00, Kurier Złotowski na godz 18.30 a premiera Motowizji na godz. 20.30.

Pozostałe godziny programów nie ulegają zmianie.

Przypominamy, że debaty pokazywane są na żywo w Telewizji Asta oraz w internecie na www.tvasta.pl. Powtórki Debat Wyborczych można oglądać już następnego dnia po każdej debacie, o godz. 10.30 oraz na stronie www.tvasta.pl w zakładce Debaty Wyborcze.

Przypominamy również, że cały czas można wysyłać smsy na swoich kandydatów. Podsumowanie wyników głosowania poznamy na zakończenie każdej debaty.

*

Wybory samorządowe to nie tylko wybory na prezydenta/burmistrza ale także do rady gminy, powiatu i sejmiku. W związku z tym portal asta24.pl przygotował specjalny serwis wyborczy wybory.asta24.pl ,  w którym można znaleźć swoje miasto, ulicę i poznać kandydatów, którzy z tego obwodu startują. Warto zapoznać się z nazwiskami wcześniej, a nie dopiero przy urnie wyborczej.

 

mailling_5                    mailling_3

mailling_4                    mailling_1

Przeczytaj więcej o: wybory, TV ASTA, debata, ramówka,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group