Asta Video Fest

Pilanie na oktagonie

03.10.2014   Autor: Redakcja
---

Już za nieco ponad 3 tygodnie kibice sportów walki ponownie będą trzymać kciuki za reprezentantów GŁD Team Piła. Lider pilskiego klubu Marcin Wójcik wystąpi podczas 41. edycji gali PLMMA w Legionowie. Kolejnych dwóch zawodników pilskiego klubu walczyć będzie w Białogardzie, gdzie odbędzie się gala pod nazwą Runda 4.

Marcin Wójcik, Paweł Starzyński oraz Marcin Bartosiński – to trójka zawodników, którzy jeszcze w październiku staną w klatce. Z pewnością miały na to wpływ sukcesy pilan w ostatnich zakontraktowanych walkach. Wspomniany Wójcik, jako jedyny z wymienionych wraca do oktagonu po blisko półrocznej przerwie.

- W tym roku miałem zaplanowane cztery walki. Do tej pory stoczyłem jeden pojedynek, ponieważ całe plany pokrzyżowała mi kontuzja. Październikowy pojedynek z Łukaszem Klingerem będzie moim drugim występem w 2014 roku – mówi Marcin Wójcik.

Również przed kolejną szansą na zawodowy sukces staje jedyna kobieta trenująca w GŁD Team Piła, Katarzyna Lubońska. Po czerwcowym zwycięstwie nad Roksaną Prucnal pilanka otrzymała kolejną ofertę od federacji PROMMAC.

- Dzisiaj nie jestem w stanie powiedzieć kto będzie moim przeciwnikiem – mówi Katarzyna Lubońska. – Federacja PROMMAC dopiero rozpoczęła poszukiwania odpowiedniej przeciwniczki. Bez względu na to z kim stanę w klatce, postaram się wygrać.

Przeczytaj więcej o: sport, mma, pilanie,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group