Chciał być jak Jerzyk?

01.10.2014   Autor: Redakcja
---

Pewien młody mężczyzna tak się zapatrzył na Agnieszkę Radwańską i Jerzego Janowicza, że postanowił sam popróbować, czym smakuje tenis. Zaczął od pozyskania rakiet. Zamiast pójść do sklepu, postanowił zaopatrzyć się w sprzęt najtańszym kosztem - poprzez kradzież.

Pilscy policjanci zatrzymali 26-letniego mieszkańca Piły, podejrzanego o kradzież sześciu rakiet tenisowych zjednego z pilskich klubów tenisowych. Jak ustalili zajmujący się sprawą funkcjonariusze, do kradzieży doszło w sierpniu lub wrześniu. Sprawca  w ciągu tych dwóch miesięcy ukradł łącznie sześć rakiet tenisowych.

- O kradzieży sprzętu pokrzywdzony poinformował Komendę Powiatową Policji w Pile w miniony piątek. Właściciel oszacował straty na ponad 2 tys. zł. Natychmiast sprawą kradzieży zajęli się pilscy kryminalni - informuje sierż. sztab. Żaneta Kowalska z KPP w Pile. - Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego ustalili, że kradzieży dokonał 26-letni mieszkaniec Piły. W poniedziałek pilscy kryminalni zatrzymali amatora cudzej własności na terenie Piły. Mężczyzna przyznał się do popełnionego czynu. Tłumaczył, że skradzione mienie sprzedał, a pieniądze przeznaczył na codzienne wydatki. Policjanci odzyskali pięć rakiet tenisowych.

Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

 

Przeczytaj więcej o: policja, tenis, kradzież, rakiety,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group