Duszara na burmistrza

07.08.2014   Autor: Redakcja
---

Został oskarżony o niekorzystne rozporządzanie majątkiem gminy oraz o czerpanie innych nielegalnych korzyści finansowych. Ostatecznie jednak go uniewinniono.

Wokół Romualda Duszary, byłego burmistrza Okonka przez lata zgromadziło się wiele kontrowersji. Wycofał się nawet z polityki, jak się okazuje jednak - nie na zawsze. W tym roku zamierza ubiegać się o fotel burmistrza Okonka. Jego zdaniem obecna alternatywa jaką stał się dla mieszkańców Mieczysław Rapta, nie spełnia swoich obietnic, czas zatem na zmianę. Głównym powodem, dla którego Romuald Duszara zamierza ubiegać się o fotel burmistrza są przede wszystkim namowy jego wyborców.

- Żadnego zamieszania nie było. Byłem jednym z burmistrzów w woj. wielkopolskim, którzy dużo zrobili, a przegrali. Ostatnie cztery lata są bardzo złe dla naszej gminy, nie idzie to w dobrym kierunku. Ludzie są zniesmaczeni, że władza jest dla siebie, a nie jest dla nich - mówi Romuald Duszara, kandydat na burmistrza Gminy i Miasta Okonek.

Romuald Duszara nie ukrywa, że ma poglądy lewicowe. W wyborach jednak wystartuje jako kandydat niezależny. Na tę chwilę wiadomo, iż jego kontrkandydatami będą burmistrz Mieczysław Rapta, Małgorzata Sameć, kierownik WTZ w Okonku oraz Jan Węglowski, dyrektor Gimnazjum w Okonku. Duszara uważa, że ma duże szanse na zwycięstwo, gdyż cieszy się popularnością wśród mieszkańców.

Przeczytaj więcej o: wybory, Okonek, Duszara,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group