Ostatnia szansa na duże pieniądze z Unii!

28.04.2014   Autor: Redakcja
---

Do 21 maja składać można wnioski o unijne dotacje w ramach programów: „Odnowa i rozwój wsi” oraz na tzw. „Małe projekty”. Pieniądze do wzięcia są niebagatelne: na pierwsze zadanie przewidziano ponad 431 tys. zł, na „Małe projekty” ponad 458 tysięcy.

Kto może występować o środki? Projekty muszą odpowiadać - mówiąc w największym skrócie - Programowi Rozwoju Obszarów Wiejskich,  przewidzianemu na lata 2007-2013 (oś 4 LEADER). To ostatnie tak duże środki, jakie pozostały do wzięcia w tym unijnym rozdaniu.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, w tym wzory formularzy, kryteria oceny oraz wykaz dokumentów niezbędnych do złożenia wniosku, dostępne są w biurze Stowarzyszenia „Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania” i na stronie internetowej: www.czarnkowsko-trzcianecka-lgd.pl, a także na stronie internetowej Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego: www.prow.umww.pl.

Informacji udziela także dyrektor biura LGD: tel. (67) 344 16 53; e-mail: lgd.czarnkow@wp.pl

Wnioski należy składać bezpośrednio w biurze Stowarzyszenia ,,Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania”, Czarnków, ul. Kościuszki 88/37, od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00-15:00.

Na zdjęciu: Posiedzenie rady oceniającej wnioski „Odnowa i rozwój wsi” oraz „Małe projekty” z ubiegłego roku. 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group