Asta Video Fest

Rodzinnie i bezpiecznie

---

Święta Wielkanocne należą do jednych z najbardziej rodzinnych w roku. Wielu z nas, aby spotkać się z najbliższymi, przemierza samochodem dziesiątki, a nawet setki kilometrów.

Źle zaplanowana podróż, pośpiech, brak snu i co za tym idzie, zmęczenie oraz nierzadko alkohol to najwięksi wrogowie czyhający na powodzenie naszej podróży. Niestety policjanci każdego roku w okresie świątecznym wciąż zatrzymują kierowców naruszających te najprostsze zasady bezpieczeństwa. Nie inaczej jest w tym roku.

Od piątku na drogach położonych na terenie powiatu pilskiego funkcjonariusze „drogówki” prowadzą akcję „Bezpieczny weekend. Wielkanoc 2014” - Jej zadaniem jest utrzymanie płynności ruchu i ujawnianie oraz represjonowanie wykroczeń w ruchu drogowym – mówi portalowi asta24.pl sierż. sztab. Żaneta Kowalska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pile.

Przed nami czas powrotów ze świątecznych wyjazdów, zaplanujemy podróż tak, aby nie stwarzać zagrożenia ani dla siebie, ani dla innych użytkowników dróg.

Przeczytaj więcej o: policja, bezpieczeństwo, akcja, powrót, wielkanoc,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group