Biegaj z TV ASTA

10.04.2014   Autor: Redakcja
---

Setki uczestników i łącznie kilkadziesiąt przebiegniętych kilometrów. Inauguracja cyklu ,,Biegaj z nami'' rozpoczęła się w miniony weekend. Przed miłośnikami biegania jeszcze 9 biegów. Przed nimi jednak również możliwość zobaczenia się w TV ASTA. Dziś na naszej antenie rusza nowy program o bieganiu zarówno dla doświadczonych jak i początkujących biegaczy.

Pomysłodawcami programu są nasi redakcyjni koledzy, prywatnie również miłośnicy biegania. Przy współpracy ze Starostwem Powiatowym w Pile stworzyli program specjalnie dla biegaczy, którzy biorą udział w cyklu ,,Biegaj z nami''. - Stwierdziliśmy, że najwyższy czas na program tylko i wyłącznie o bieganiu. Ludzie, którzy biorą udział w cyklu ,,Biegaj z nami'' oprócz tego, że będą biec będą mogli również zobaczyć się w telewizji - mówi Tomasz Janczar, kierownik marketingu i sprzedaży TV Asta.

To jednak nie wszystko. W programie Marek Jaroszewski, będzie również udzielał fachowych rad zarówno biegaczom jak i osobom, które chciałyby zacząć biegać. - Widzowie będą mogli  dowiedzieć się jak dobrać  trening do swoich możliwości, jaki dobrać sprzęt. Znajdą również porady na temat odżywiania się, diet i wielu innych - mówi Kamil Januszewski, starszy technik montażu TV Asta.

Pierwszy bieg z cyklu ,,Biegaj z nami'' odbył się tradycyjnie w Skrzatuszu. W tym roku frekwencja zadziwiła nawet organizatorów. Gdy zaczynali w 2010 r. nie spodziewali się, że cykl stanie się takim sukcesem. -To była iskra, jakiś impuls gdy to wszystko się zaczęło. Wiedziałem, że tych biegaczy jest mniej więcej 100 w jednym biegu. Teraz jest nas dużo, o wiele więcej. To jest taki trend ogólnopolski i to cieszy, że ludzie chcą biegać - mówi Wojciech Dróżdż, współorganizator cyklu ,,Biegaj z nami''.

Wicemistrz Polski w maratonie Marek Jaroszewski, ale także organizator biegów m.in. ,,Muzycznej Ćwiartki'' w Pile oraz współprowadzący program ,,Biegaj z nami potwierdza'', że bieganie jest obecnie na topie. -  Bieganie staje się coraz bardziej popularne. Ludzie chcą biegać. Szukają ciekawych biegów nie tylko tutaj w Pile, ale wyjeżdżają do Warszawy, Krakowa, a nawet za granicę - Marek Jaroszewski, współprowadzący program ,,Biegaj z nami''.

,,Biegaj z nami'' na antenie TV Asta już dziś o godz. 17.45, a w nim relacja z Biegu Papieskiego w Skrzatuszu, który otwiera cykl. Kolejne odcinki po każdym weekendzie biegowym. Kolejna porcja informacji zatem już za niespełna trzy tygodnie biegu ,,Kaczorska 10''. Zapraszamy.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group