Pilski tor gotowy do jazdy

25.02.2014   Autor: Redakcja
---

Wiosenna aura sprzyja żużlowcom. Zgodnie z planem w minioną sobotę na stadionie przy ulicy Bydgoskiej zamontowana została dmuchana banda. Tor w Pile jest pierwszym w Polsce gotowym do rozpoczęcia treningów.

Kibice pilskiego speedwaya zrzeszeni w grupie Ultras Polonia Piła, przy pomocy adeptów szkółki żużlowej jak również sympatyków, którzy odpowiedzieli na apel zarządu klubu, w trybie ekspresowym zamontowali na pilskim torze żużlowym dmuchaną bandę, która jest wymogiem do rozpoczęcia bezpiecznych treningów.

Jak podkreślają działacze klubu tak szybkie przygotowanie toru do jazdy, pozwoli zarobić nawet kilka tysięcy złotych już przed sezonem. Ponieważ za 2h treningu zawodnik musi zapłacić około 200zł, a cała drużyna 2 tys złotych.

Pierwszy trening odbędzie się już w najbliższy piątek o godzinie 14.00. Na pilskim owalu zaprezentują się zarówno zawodnicy naszego klubu m.in. : Jacek Gollob, bracia Pulczyńscy, Adrian Szewczykowski, Tadeusz Kostro jak również zawodnicy z innych klubów: Bartosz Zmarzlik, Adrian Cyfer. Wstępnie udział w treningu zapowiedział Niels Kristian Iversen, trzeci zawodnik ubiegłorocznego cyklu Grand Prix. 

Przeczytaj więcej o: zuzel, Victoria Piła, trening, banda,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group