Jarosław Hampel najpopularniejszym żużlowcem

25.02.2014   Autor: Redakcja
---

W Lesznie odbył się coroczny bal podczas którego podsumowano XXIV Plebiscyt Tygodnika Żużlowego na najpopularniejszych zawodników, trenerów i działaczy 2013 roku. Najwięcej głosów otrzymał Jarosław Hampel, wychowanek Polonii Piła.

Czytelnicy najpopularniejszego w Polsce pisma o tematyce żużlowej co roku wybierają najlepszych zawodników. Głosują m. in. na odkrycie roku, juniora roku, najlepszą imprezę, czy największą „dętkę” roku. Najbardziej prestiżowe jest oczywiście wyróżnienie dla najlepszego zawodnika. Kibice zdecydowali, że to ostatnie należy się Jarosławowi Hampelowi.

Ubiegły sezon był dla najlepszego polskiego zawodnika znakomity. Indywidualnie wywalczył drugie w karierze wicemistrzostwo świata. W czeskiej Pradze poprowadził Polaków do zwycięstwa w Drużynowym Pucharze Świata. W polskiej lidze wykręcił najlepszą średnią punktową i poprowadził Falubaz Zielona Góra do złotego medalu.

Jak podkreśla Jarosław Hampel takie dowody sympatii cieszą najbardziej, bo pochodzą od kibiców, a to dla nich przecież ścigają się żużlowcy. Uznanie w oczach fanów jest niesamowicie ważne i mobilizuje do dalszej wytężonej pracy.

 

Przeczytaj więcej o: zuzel, jarosław hampel,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group