Asta Video Fest

Policjanci uratowali niedoszłego samobójcę

04.02.2014   Autor: Redakcja
---

Wczoraj późnym popołudniem pilscy policjanci uratowali młodego mężczyznę, który próbował popełnić samobójstwo chcąc skoczyć do Gwdy z mostu Bolesława Chrobrego. W "negocjacjach" z niedoszłym samobójcą pomagali również przechodnie. 

Informację na temat mężczyzny, który stoi po zewnętrznej stronie barierek na moście Bolesława Chrobrego w Pile dyżurny policji otrzymał od anonimowego informatora około godziny 17:20. Na miejsce natychmiast skierowany został patrol interwencyjny.

Po przyjeździe policjantów na miejsce okazało się, że z mężczyzną rozmawiają już dwie osoby, które były świadkami zdarzenia i próbowały namówić go do odstąpienia od zamiaru targnięcia się na swoje życie. Słowa jednak nie wystarczyły i w pewnym momencie należało podjąć bardziej zdecydowane kroki.

- Po dobiegnięciu do mężczyzny, mundurowi chwycili desperata za ręce, a następnie przeciągnęli go na drugą stronę barierki - mówi sierż. sztab. Żaneta Kowalska z Komendy Powiatowej Policji w Pile. - Z uwagi na bardzo agresywne zachowanie mężczyzny, został on po chwili przekazany załodze Pogotowia Ratunkowego, która przewiozła go do szpitala.

 

Przeczytaj więcej o: policja, zatrzymanie, samobójstwo, most,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group