Walentynkowy bal dla Filipa

03.02.2014   Autor: Redakcja
---

15 lutego w Sali Wiejskiej w Nowej Wsi Ujskiej odbędzie się bal charytatywny, podczas którego będą zbierane środki na leczenie i rehabilitację Filipa Mejera, który wciąż przebywa w śpiączce.

Nastolatek z Piły w sierpniu minionego roku uległ poważnemu wypadkowi w efekcie którego zapadł w śpiączkę. Od tamtego czasu toczy się nieustanna walka o jego wybudzenie, która pochłania ogromne środki finansowe.

Na szczęście rodzina chłopca nie pozostaje osamotniona w tej walce. W ciągu kilku ostatnich miesięcy zorganizowano w Pile szereg akcji, dzięki którym udało się zebrać już kilkadziesiąt tysięcy złotych na pomoc Filipowi oraz jego rodzinie.

Po raz kolejny ludzie dobrej woli będą mogli pomóc 15 lutego. Wtedy to w Nowej Wsi Ujskiej odbędzie się bal charytatywny, z którego dochód zostanie przekazany na pomoc Filipowi. W czasie samego balu zorganizowane zostaną także liczne licytacje, dlatego też każdy będzie mógł dorzucić jeszcze kilka złotych do wspólnej skarbonki.

Same bilety wstępu na bal charytatywny będą kosztowały 150 złotych od pary, a nabywać można je już teraz w bibliotece w Nowej Wsi Ujskiej oraz w DH Merkury na stoisku Campusa.

Przeczytaj więcej o: pomoc, śpiączka, filip mejer, bal,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group