Asta Video Fest

Nowa jakość na placu zabaw

03.02.2014   Autor: Redakcja
---

Jeszcze przed rozpoczęciem kolejnego sezonu letniego w Złotowie mają zostać wybudowane chodniki wokół placu zabaw przy ulicy Spacerowej, a sam teren zostanie oświetlony. Przetarg w tej sprawie został właśnie rozpisany.

Plany zakładają wybudowanie chodników z kostki brukowej o łącznej powierzchni ponad 300 metrów kwadratowych, dzięki którym dzieci będą mogły bezpiecznie przejść z okolicznych dróg na plac zabaw. Sam teren zostanie także odpowiednio doświetlony, tak by była możliwa zabawa na nim również po zmroku.

Na miejscu znajdą się również elementy służące nieco starszym złotowianom, jak stojaki na rowery czy ławki, na których będą mogli usiąść pilnując swoich pociech. Nie zabraknie także elementów ekologicznych w postaci dwóch koszów na śmieci, tak by odpady były rzucane do nich, a nie na zieleń, która otacza plac zabaw.

Obecnie trudno jeszcze szacować kiedy chodniki wraz z oświetleniem zostaną ukończone. Przetarg w tej sprawie zostanie oficjalnie rozstrzygnięty dopiero w drugiej połowie lutego, ale jak udało nam się dowiedzieć, wykonawca będzie miał na ukończenie prac 60 dni od momentu przekazania terenu budowy.

Przeczytaj więcej o: zlotow, plac zabaw, spacerowa,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group