Asta Video Fest

Credo Futsal z kolejnym remisem

03.02.2014   Autor: Redakcja
---

Po raz piąty w tym sezonie zawodnicy Credo Futsal Piła podzielili się punktami z rywalem. Spotkaniu wyjazdowemu z Prant Mundial Żary towarzyszyły niezwykłe emocje, ale niestety także kontrowersje.

Pilanie byli faworytem spotkania w Żarach, ale statystyki spotkań w drugiej lidze lubuskiej pokazywały dobitnie, że zwycięstwa na wyjeździe są niezwykłą rzadkością. Rzeczywistość szybko potwierdziła zresztą, że o komplet punktów nie będzie łatwo, gdyż do przerwy to miejscowi prowadzili 3:1.

Po zmianie stron na boisku działy się rzeczy niesamowite. Gdy pilanie narzucili swój rytm gry i wywierali coraz większą presję na gospodarzach, do gry włączyli się sędziowie. Najpierw stolikowy anulował decyzję arbitrów głównych nie uznając gola zdobytego przez Mateusza Kosteckiego. Inna sprawa, że bramka najprawdopodobniej nie padła, gdyż piłka wpadła przez dziurę w boku siatki, ale już sama konsultacja z ustawionym najdalej od bramki sędzią stolikowym, który z reguły nie ma nic do powiedzenia w takich sytuacjach pokazuje kuriozalność sytuacji.

Na szczęście końcówka meczu wywołała emocje dużo bardziej sportowe. Nasi zawodnicy na dwie minuty przed końcem spotkania doprowadzili do remisu 6:6 strzelając rywalom trzy gole z rzędu. I tym razem z pomocą przyszli sędziowie, którzy dopatrzyli się przewinienia jednego z naszych zawodników i podyktowali przedłużony rzut karny, wykorzystany na 30 sekund przed końcem gry.

Na szczęście również w tej sytuacji swoją genialną dyspozycję tego dnia potwierdził Paweł Nawrocki, który chwilę później wyrównał wynik meczu na 7:7, a co więcej na 5 sekund przed końcem spotkania znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem rywali mogąc zapewnić nam komplet punktów, ale zabrakło już sposobu, by na konto tego napastnika zapisać piątą bramkę.

Prant Mundial Żary vs KS Credo Futsal Piła 7:7 (3:1)

1:0 Dudka 3′

1:1 Nawrocki 5′

2:1 Roztocki 16′

3:1 Jakubik 20′

3:2 Kostecki 25′

4:2 Jakubik 26′

4:3 Nawrocki 30′

5:3 Jakubik 33′

6:3 Roztocki 37′

6:4 Czajka 39′

6:5 Kostecki 39′

6:6 Nawrocki 40′

7:6 Jakubik 40′

7:7 Nawrocki 40′

KS Credo Futsal Piła: Adam Kujawski, Karol Kurzajczyk – Jakub Michalak, Wojciech Suszycki, Cezary Knapiński, Hubert Jabłoński, Marek Szatan, Dawid Czajka, Mateusz Kostecki, Paweł Nawrocki

Przeczytaj więcej o: credo, mecz, futsal, żary,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group