Porzucek prezydentem?

---

Pilscy politycy Prawa i Sprawiedliwości ogłosili nazwisko swojego kandydata na urząd prezydenta miasta Piły. Jeżeli tylko Komitet Polityczny PiS zaaprobuje ten wybór, to z ramienia partii w wyborach udział weźmie Marcin Porzucek.

W Pile Prawo i Sprawiedliwość współrządzi miastem w koalicji z Platformą Obywatelską, ale działaczom PiS to nie wystarczy. - Mamy swój program, swój plan, swoich ludzi, swoich radnych i swoich wyborców, którzy oczekują od nas tego, żebyśmy to my wzięli odpowiedzialność za swoje miasto, stąd pan radny będzie ubiegał się o urząd prezydencki. Będziemy walczyli o to, żeby tym razem ewentualna koalicja wyglądała inaczej, to znaczy tak, żebyśmy to my rządzili z prezydentem, a ewentualnie w koalicji brała udział również Platforma Obywatelską – mówi portalowi asta24.pl Maks Kraczkowski, poseł na Sejm RP, PiS.

Zarząd okręgu nr 38 wstępnie pozytywnie zaopiniował kandydaturę radnego Marcina Porzucka na kandydata ubiegającego się o urząd prezydenta miasta Piły. Opinia ta zostanie przesłana do Komitetu Politycznego PiS, który będzie oceniał wszystkie kandydatury z całej Polski. Radny Porzucek jednak nie próżnuje. - Już od dłuższego czasu staram się przekazywać Państwu informacje dotyczące naszego miasta i regionu, zarówno te niepokojące wynikające z zaniedbań władzy, jak i te pozytywne – moje propozycje dla miasta i Północnej Wielkopolski. A jeżeli chodzi o kampanię, ona zacznie się jesienią, będziemy czekać także na akceptację komitetu politycznego – mówi Marcin Porzucek, radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego, PiS.

Nazwisko Marcina Porzucka jest pierwszym padającym na pilskiej giełdzie wyborów samorządowych, które odbędą się najprawdopodobniej w listopadzie 2014 roku.

Przeczytaj więcej o: prezydent, porzucek, PiS, kandydat,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group