Budzimy Filipa koncertowo

17.12.2013   Autor: Redakcja
---

Dziś kolejny akcent akcji "Budzimy Filipa". Koledzy ze szkoły i nauczyciele znajdującego się w śpiączce nastolatka postanowili zorganizować koncert z wieloma atrakcjami i gwiazdami.

Filip Mejer podczas przerwy wakacyjnej uległ groźnemu wypadkowi i od tamtego czasu znajduje się w śpiączce. Chłopak, który przebywa obecnie w warszawskiej klinice "Budzik" w swojej walce o odzyskanie świadomości na szczęście nie jest sam. Pomaga mu rodzina i to dużo większa niż zazwyczaj, bo także ta ze szkolnych ław. Do akcji włączyli się bowiem nauczyciele, uczniowie oraz rodzice dzieci i młodzieży uczącej się w Zespole Szkół nr 3, czyli w placówce, do której uczęszczał także Filip.

Właśnie tam dziś o godzinie 17:00 rozpocznie się koncert charytatywny, podczas którego ponownie będą zbierane środki na leczenie nastolatka. Swoje umiejętności wokalne zaprezentują gwiazdy - Bartek Wrona i Tomasz Dolski, a także uczniowie i absolwenci Zespołu Szkół nr 3 w Pile.

Sama muzyka to jednak nie wszystko. Na miejscu będzie można także wylicytować prace plastyczne autorstwa uczniów i rodziców działających przy ZS nr 3, zakupić ciasta, a także wziąć udział w loterii fantowej. Cały dochód z dzisiejszego wydarzenia zostanie przekazany na walkę o powrót Filipa do zdrowia.

Przeczytaj więcej o: koncert, budzimy, filip mejer, zs 3,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group