Budżet Piły zatwierdzony

17.12.2013   Autor: Redakcja
---

W tym roku braw kwitujących przyjęcie uchwały budżetowej nie było, ale najważniejsze, że została ona zatwierdzona i to bez jakiejkolwiek poprawki. Zadecydowały głosy 14 z 23 radnych, którzy byli za jej przyjęciem.

Głosowanie w sprawie przyjęcia projektu uchwały budżetowej co roku budzi mnóstwo emocji i nie inaczej było tym razem. Radni skorzystali z możliwości zabrania głosu i spora część z nich wytykała punkty, które powinny się znaleźć w projekcie oraz te, których być tam nie powinno. Formalne wnioski wpłynęły jednak zaledwie trzy, z czego dwa dotyczyły przekazania pieniędzy na remont prowadzącej do Targowiska Miejskiego nr 2 ulicy Witosa. Jeden z nich został złożony przez radną Wiesławę Sztabę, a drugi przez radnego Zbigniewa Pyziaka. Niestety dla mieszkańców tej części naszego miasta oba wnioski odrzucono. Podobny los spotkał wniosek radnego Mariana Barełkowskiego dotyczący kontynuacji remontu ulicy Żeleńskiego.

Ostatecznie po kilkugodzinnej dyskusji, wielu przepychankach słownych, walce na argumenty i nie tylko, projekt uchwały budżetowej został przyjęty. Zadecydowały o tym głosy 14 radnych, którzy głosowali "za". Przeciwko opowiedział się tylko jeden radny, a ośmiu kolejnych wstrzymało się od zabrania głosu. To oznacza, że projekt budżetu został zatwierdzony w takiej formie, w jakiej zaproponowały władze naszego miasta, bez jakichkolwiek zmian.

 

Przeczytaj więcej o: rada miasta, budzet, uchwała,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group