120 tysięcy na paliwo

13.12.2013   Autor: Redakcja
---

Średnio niemal 10 tysięcy złotych miesięcznie będziemy wydawać w przyszłym roku z budżetu Piły na paliwo do samochodów znajdujących się na użytku Urzędu Miasta. Właśnie rozstrzygnięto przetarg w tej sprawie.

Zainteresowanie przetargiem było jeszcze mniejsze niż w poprzednim roku, gdy wzięły w nim udział tylko dwa podmioty. Jedyną firmą, która wystartowała w bieżącym przetargu był ubiegłoroczny zwycięzca, czyli Podkarpacka Instytucja Gospodarki Budżetowej "Carpatia", a to oznacza, że umowę z miastem podpisze ona kolejny rok z rzędu.

Tym razem jednak na konto tej firmy wpłynie więcej środków niż w obecnym roku, gdyż większe będzie zapotrzebowanie władz naszego miasta na paliwo. Wstępnie oszacowano, iż samochody znajdujące się na usługach urzędników zużyją w całym 2014 roku 8 600 litrów benzyny bezołowiowej, 12 380 litrów oleju napędowego i 2 000 litrów LPG. To więcej niż w mijającym właśnie roku, a co za tym idzie także rachunek końcowy będzie wyższy. Zwycięzca przetargu wycenił swoje usługi pomiędzy 1 stycznia a 31 grudnia 2014 roku na kwotę 118 192,40 zł.

Przeczytaj więcej o: przetarg, urząd miasta, paliwo,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group