Zaginęła kobieta

20.11.2013   Autor: Redakcja
---

W niedzielę, 17 listopada zaginęła 62-letnia mieszkanka Krzyża Wielkopolskiego. W akcję poszukiwawczą zaangażowana została policja, straż pożarna, straż leśna oraz rodzina i znajomi zaginionej.

- Od niedzieli, 17 listopada, trwają poszukiwania 62-letniej Danuty Wyrwa, mieszkanki Krzyża. Jak wynika z informacji przekazanych przez rodzinę kobieta wyszła z domu około godziny 7:00 nie mówiąc nikomu dokąd się wybiera. Dziesięć minut wcześniej rozmawiała jeszcze z córką przez telefon. W momencie zaginięcia kobieta ubrana była w brązową kurtkę i czarną spódnicę. 62-latka ma ok. 168 cm wzrostu, ok. 80 kg, włosy długie siwiejące, zaczesane do góry, zielone oczy - informuje mł. asp. Izabela Kolasa, rzecznik prasowy KPP w Czarnkowie.

Od wczoraj w akcji bierze udział także śmigłowiec policyjny z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wyposażony w kamerę termowizyjną. Dzisiaj dołączą także płetwonurkowie z Komisariatu Wodnego w Poznaniu. Każdy, kto widział zaginioną kobietę lub może pomóc w ustaleniu miejsca jej pobytu proszony jest o kontakt pod numerami telefonów 67 35 28 330 lub 997.

fot. KPP Czarnków

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group