Akcja Miś - pomoc potrzebującym

13.11.2013   Autor: Redakcja
---

Chyba każdy z nas ma w domu jakieś pluszaki. Zwykle kojarzą się one z bezpieczeństwem. 25 listopada będziemy obchodzić Światowy Dzień Pluszowego Misia, będzie to świetna okazja do tego, by nieść pomoc potrzebującym.

18 listopada zostanie ogłoszony konkurs na najpiękniejszą pracę z wizerunkiem pluszowego misia. Konkurs kierowany jest do przedszkolaków z Piły i powiatu złotowskiego.

- W ramach konkursu do placówek zostanie dostarczone łącznie ok. 4 tysięcy sztuk kartek o formacie A4. Widniejący na nich rysunek będzie przedstawiać kontur sylwetki misia. Zadanie dzieci i rodziców będzie polegać na dokończeniu prac oraz ich ozdobieniu w dowolnym stylu i za pomocą wybranej techniki - informuje Tobiasz Buzała.

Gotowe prace należy dostarczyć do siedziby "Helen Doron" w Pile lub w Złotowie do 29 listopada. Wśród autorów nadesłanych prac zostanie wylosowana nagroda główna - pluszowy niedźwiadek. Dochód ze sprzedaży prac zostanie przeznaczony na rzecz fundacji "Złotowianka". Ponadto pozyskani sponsorzy zapłacą za każdego misia jeden złoty.

- Zbliża się Boże Narodzenie, fundacja potrzebuje pieniędzy i na pewno wykorzysta je we właściwy sposób - mówi Magdalena Kulikjan.

Środki w dowolnej kwocie można kierować bezpośrednio na konto "Złotowianki" wpisując w tytule przelewu „Akcja MIŚ”.

fot. tapeteos.pl

Przeczytaj więcej o: pomoc, zbiórka, pieniądze, pluszaki, akcja miś, miś,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group