Asta Video Fest

Inauguracja Credo

08.11.2013   Autor: Redakcja
---

W poniedziałek, 11 listopada piłkarze KS Credo Futsal Piła rozpoczną rywalizację o ligowe punkty w rozgrywkach drugiej ligi futsalowej. Pierwszym przeciwnikiem podopiecznych trenera Karola Skiby będzie zespół AZS UZ MOSiR Zielona Góra.

- To jedna z najlepszych drużyn futsalowych w województwie lubuskim. Nasi zawodnicy nie boją się jednak tego renomowanego rywala i zapowiadają walkę o komplet punktów - informuje Łukasz Stasicki, rzecznik prasowy KS Credo Futsal Piła.

Patrząc na frekwencję podczas meczów sparingowych, pilscy zawodnicy mogą być spokojni o to, że w poniedziałkowy wieczór hala wypełni się kibicami. Jak poinformowali organizatorzy, wejście na mecz będzie darmowe, a dodatkowo nie zabraknie atrakcji dla sympatyków drużyny Credo Futsal.

- W przerwie meczu odbędzie się kilka konkursów, w których będzie można wygrać m. in. unikalne upominki futsalowe. Na parkiecie zaprezentują się także cheerleaderki - dodaje Ł. Stasicki.

W poniedziałek będziemy obchodzić Święto Niepodległości, ale może dla mieszkańców Piły ten dzień będzie także ważny z innego względu. Klub Credo Futsal Piła będzie miał okazje bowiem zdobyć pierwsze ligowe punkty.

KS Credo Futsal Piła - AZS UZ MOSiR Zielona Góra 11 listopada, godzina 18:00, hala Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile.

Przeczytaj więcej o: pila, pwsz, mecz, liga, KS Credo Futsal Piła, inauguracja,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group