Podsumowanie zbiórki pieniędzy na cmentarzu

07.11.2013   Autor: Redakcja
---

Członkowie Towarzystwa Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile wraz z wolontariuszami z pilskich szkół, 1 i 2 listopada przeprowadzili na cmentarzu komunalnym dwie zbiórki na rzecz budowy hospicjum stacjonarnego w Pile.

- W wyniku kwesty zebrano 13.140,67 zł. Kwestujący ubrani byli w żółte koszulki z logo TPCH oraz wyposażeni w puszki kwestarskie i imienne identyfikatory - informuje Anna Fons.

W zbiórkach oprócz członków i sympatyków Towarzystwa wzięło udział wielu młodych wolontariuszy m.in. z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Komisji Edukacji Narodowej w Pile, Zespołu Szkół Gastronomicznych w Pile, Zespołu Szkół Ekonomicznych w Pile, Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Pile, Gimnazjum nr 5 im. Tadeusza Kościuszki w Pile, Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile, Stowarzyszenia Centrum Wolontariatu, a także ogromna ilość młodzieży z Gimnazjum i Liceum Salezjańskiego w Pile.

- Serdecznie dziękujemy funkcjonariuszom straży miejskiej w Pile za pomoc logistyczną podczas wspomnianych zbiórek oraz przede wszystkim dziękuję pilanom. Jesteśmy naprawdę wdzięczni za każdą kwotę wrzuconą do puszki. Dziękujemy - mówi dr Paweł Wiszniewski, prezes Towarzystwa Pomocy Chorym.

Źródło: Anna Fons

Przeczytaj więcej o: pila, zbiórka pieniędzy, cmentarz, tpch, wolontariusze,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group