Już tylko 10 dni...

01.11.2013   Autor: Magdalena Lach
---

... pozostało do inauguracji rozgrywek w II Polskiej Lidze Futsalu. Drużyna prowadzona przez Karola Skibę rozpocznie sezon od pojedynku przed własną publicznością.

Poniedziałek 11 listopada, godzina 18.00 – tego dnia pilska drużyna zadebiutuje w II Lidze. Rywalem Credo na inaugurację będzie silny zespół z Zielonej Góry. Sternicy klubu nie ukrywają, że liczą tego dnia na komplet publiczności oraz ciepłe przyjęcie tej dyscypliny w naszym mieście.

Celem drużyny na zbliżający się sezon będzie przede wszystkim stworzenie dobrego zaplecza i dobrej atmosfery wokół klubu. Przedstawiciele Credo Futsal Piła są przekonani, że jeśli klub będzie dobrze zorganizowany to na wyniki również nie będziemy musieli narzekać. Pamiętajmy jednak, że pilski zespół będzie absolutnym debiutantem w rozgrywkach krajowych, a co za tym idzie każdy zdobyty punkt będzie ogromnym sukcesem, nie tylko dla naszej drużyny, ale również dla całego futsalowego środowiska.

Inauguracja sezonu już za dwa tygodnie, na początek będziemy gościli bardzo silny zespół z Zielonej Góry. Doszły nas słuchy, że rywale zbroją się przed rozgrywkami pozyskując nowych zawodników. Faworytem z pewnością będą goście, ale my nie załamujemy rąk, liczymy że komplet publiczności oraz głośny doping w hali PWSZ pozwoli naszym sprawić niespodziankę już w 1. kolejce. – mówi prezes KS Credo Futsal Piła, Patryk Suracki. - Drużyna pod czujnym okiem trenera Karola Skiby z tygodnia na tydzień robi coraz większe postępy, co zresztą pokazuje ostatni sparing z Pniewami. Wierzymy w to, że nasz zespół będzie w stanie nawiązać walkę z każdym w II lidze. Z tego miejsca już teraz zapraszam wszystkich sympatyków futsalu i nie tylko do przybycia na mecz – 11 Listopada o godzinie 18.00 Credo Futsal Piła w historycznym meczu powalczy o komplet punktów - kończy Patryk Suracki.

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group