Jest już pierwszy klip pilanina

22.10.2013   Autor: Redakcja
---

W miniony weekend zakończono prace nad zdjęciami do pierwszego klipu Radosława Szulca, pt. "You don't have". Teledysk został zrealizowany w Jastrowiu oraz Pile.

Radosław Szulc, to pochodzący z Piły, a mieszkający w Kaliszu muzyk, od kilkunastu lat znany jest przede wszystkim w środowisku fanów Depeche Mode, jako organizator popularnego zlotu Depeszów w Pile. Właśnie w klimacie Depeche Mode osadzona jest piosenka „You don't have”.

- Utwór "You don't have" ma w sobie subtelny klimat i duszę. Miejsce jakim jest Uroczysko w Jastrowiu odkryłem całkiem przypadkowo miesiąc temu, ale od samego wejścia wiedziałem, że to jest to. Pokazałem to miejsce Ani Zamojcin, która odpowiadała za scenariusz i reżyserię klipu. Ona również uważała, że to miejsce jest idealne do zdjęć. Dodatkowo z punktu technicznego spełniał wszelkie wymogi, jak i udogodnienia takie jak to, że mogliśmy praktycznie wszystkie sceny nagrywać w jednym budynku - mówi Radosław Szulc.

Teledysk był kręcony nie tylko w Jastrowiu, ale także w lasach w okolicy Piły. - Jeśli chodzi o lasy, to wyraźnie podkreślałem, że lasy chcę koniecznie pilskie. Jestem rodowitym pilaninem. Mam ogromny sentyment do tego miasta - dodaje muzyk.

Radosław Szulc w swojej twórczości inspiruje się zespołem Depeche Mode. Skąd zainteresowanie akurat tą formacją? Jak się okazuje początek fascynacji był zupełnie przypadkowy. - Kiedy miałem ósme urodziny mój wujek przyszedł przypadkowo, nie pamiętał o mojej uroczystości. Zapytałem co mi kupił... Zmieszany wyjął kasetę Depeche Mode - 101. Tak to się zaczęło - mówi R. Szulc.

W klipie obok głównego bohatera występują cztery kobiety: Agata Marchel, Amanda Radtke, Monika Zenel oraz Joanna Dąbek. Pojawiają się także mężczyźni w osobach Jarosława Przydatka, Mirosława Niedzielskiego oraz Marcina Maziarza.

Jak poinformował nas muzyk, kolejny teledysk ukaże się prawdopodobnie wiosną przyszłego roku. Aktualnie trwają prace nad dopięciem wszystkiego. Na zakończenie jest kolejna dobra wiadomość dla sympatyków muzyki Radosława Szulca, w przyszłym roku planuje on występy przed pilską publicznością.

Fot. KAM Partnerzy/Marcin Maziarz, KAM Partnerzy/Robert Judycki

 

Przeczytaj więcej o: koncert, tworczosc, teledysk, radosław szulc,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group