Koncert coraz bliżej

16.10.2013   Autor: Redakcja
---

Jak już wcześniej informowaliśmy Państwa, 21 października odbędzie się koncert charytatywny na rzecz budowy hospicjum stacjonarnego w Pile. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00 w Teatrze Miejskim. Z uwagi na to, że cel jest szczytny i każda pomoc jest bardzo istotna, jeszcze raz serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w koncercie i dołożenia tym samym małej cegiełki do budowy pilskiego hospicjum.

Podczas koncertu wystąpi sześciu solistów: Karolina Garlińska-Ferenc, Anna Lasota, Anita Urban, Mirosław Kin, Jacek Ryś i Maciej Ogórkiewicz. Wszyscy są solistami Teatru Muzycznego w Poznaniu. Towarzyszyć im będzie 21-osobową orkiestrą pod dyrekcja Przemysława Neumanna. Artyści zaprezentują najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe. Obecny koncert jest już kolejnym, po zeszłorocznych występach artystów z Opery Kameralnej w Warszawie, zorganizowanym w ramach współpracy Towarzystwa Pomocy Chorym z Regionalnym Centrum Kultury „Fabryka Emocji”.

Organizatorami koncertu są Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile oraz Regionalne Centrum Kultury „Fabryka Emocji” w Pile. Honorowy patronat nad koncertem objęli Mirosław Mantaj, starosta pilski oraz Piotr Głowski, Prezydent Miasta Piły. Bilety w cenie 45 zł są do nabycia w kasie Teatru Miejskiego w Pile (plac Staszica 1, www.rck.pila.pl) Podczas koncertu będą także sprzedawane cegiełki wartościowe w kwocie: 10, 20, 50 i 100 zł.

Źródło: Anna Fons

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group