Sex, drugs and rock&roll...

29.09.2013   Autor: Redakcja
---

... to hasło kojarzące się jak żadne inne z rockowym graniem i tym gatunkiem muzycznym. Stereotyp niestroniącego od narkotyków rockandrollowca z butelką whisky próbują łamać członkowie fundacji Młodzież w Uzależnieniu, która zorganizowała kolejny koncert "Spróbujmy na trzeźwo on tour". Tym razem zagrano w Lipce, w powiecie złotowskim.

Wstęp do Gminnego Ośrodka Kultury na koncert dwóch kapel był bezpłatny. Warunek był jeden. Zero promili w wydychanym powietrzu. Zamiast ochroniarzy, mieszkańców Lipki witali organizatorzy z alkomatami w dłoni, trzy zera na wyświetlaczu urządzenia gwarantowały wejście i oznaczały darmowy koncert.

- Kiedyś na jednym z koncertów patrzyliśmy z boku na bawiącą się młodzież i hektolitry alkoholu, które się tam przelewały. Wtedy pomyśleliśmy, że trzeba coś zmienić i tak narodził się pomysł "Spróbuj na trzeźwo" - mówi Tomasz Cheełek z fundacji "Młodzi w Uzależnieniu".

Na koncercie w Lipce zagrały dwa zespoły, "Free Life" i "Zmaza". Sala Gminnego Ośrodka Kultury nie była wypełniona po brzegi, ale koncert z pewnością można zaliczyć do udanych. Część uczestników bawiła się pod sceną. Organizatorzy podkreślają, że przed nimi kolejne koncerty.

Przeczytaj więcej o: koncert, Lipka, akcja, spróbuj na trzeźwo,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group