Zaśpiewają na rzecz hospicjum

24.09.2013   Autor: Redakcja
---

W Teatrze Miejskim w Pile wystąpią soliści Teatru Muzycznego w Poznaniu. Koncert będzie charytatywny, a dochód zostanie przeznaczony na budowę hospicjum stacjonarnego w Pile.

Artyści zaprezentują najpiękniejsze utwory operetkowe i musicalowe. Koncert będzie miał miejsce 21 października, w poniedziałek o godzinie 19:00 w sali widowiskowej. Bilety do nabycia w kasie teatru, przy placu Staszica 1, w cenie 45 zł. Podczas koncertu będą także sprzedawane cegiełki wartościowe w kwocie: 10, 20, 50 i 100 zł. Organizatorami koncertu są Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile oraz Regionalne Centrum Kultury „Fabryka Emocji” w Pile. Honorowy patronat nad koncertem objęli: starosta pilski -  Mirosław Mantaj oraz prezydent Piły - Piotr Głowski.

Październikowy koncert będzie drugim, po zeszłorocznym występie artystów z Opery Kameralnej w Warszawie. Uroczystość poprowadzi Mirosław Kin, solista Teatru Muzycznego w Poznaniu. Na scenie zaprezentują się także: Karolina Garlińska-Ferenc, Anna Lasota, Anita Urban, Jacek Ryś oraz Maciej Ogórkiewicz.

Źródło: Anna Fons

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group