Premiera Reporterów

06.09.2013   Autor: Redakcja
---

Już dzisiaj o godzinie 19:05 swoją premierę będzie miał program Reporterzy. Jest to program interwencyjny, w którym będą poruszane problemy, z którymi borykają się zwykli ludzie.

Bohaterką pierwszego odcinka będzie Pani Katarzyna Janowska, kobieta samotnie wychowująca czwórkę dzieci. Problem polega na tym, że Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej oskarżył samotną matkę o wyłudzenie kilkudziesięciu tysięcy złotych. Dlaczego? Pani Katarzyna po urodzeniu syna Patryka, podała, że ojciec jest nieznany. Synowi nadała swoje nazwisko. Teraz, gdy chłopiec poszedł do pierwszej klasy, nasza bohaterką dowiedziała się, że według Urzędu Stanu Cywilnego Patryk ma przypisane nazwisko jej byłego partnera, który z samym chłopcem nie jest spokrewniony. W związku z tym, MOPS wstrzymał wypłatę środków na pozostałe dzieci, a całą sprawę skierował do prokuratury.

Jakie będą dalsze losy Pani Katarzyny Janowskiej? Czy znajdzie się ktoś, kto jej pomoże? Czy wreszcie uda jej się dowieść, że zamieszanie w dokumentach, nie powstało z jej winy? Na te i inne pytania postaramy się znaleźć odpowiedź już dzisiaj, o godzinie 19:05 w programie interwencyjnym Reporterzy. Serdecznie zapraszamy.

Przeczytaj więcej o: pomoc, program, interwencja, problem, reporterzy,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group