Półmaraton Philipsa na żywo w TV Asta

06.09.2013   Autor: Redakcja
---

W niedzielę, 8 września odbędzie się Półmaraton Philipsa. Wszyscy, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście na trasie biegu, zobaczą transmisję na żywo w TV Asta. Początek o godzinie 10:00

W związku z relacją live, zmianie ulegnie program telewizyjny przewidziany na niedzielę. Pasmo powtórkowe, które pierwotnie planowano na godzinę 7:30, nie zostanie wyemitowane. W to miejsce pojawi się program Okiem Reportera z Czarnkowa, który został przesunięty z godziny 9:00. Kolejną zmianą jest pora emisji Panoramy Chodzieskiej. Nie będzie miała ona miejsca, jak do tej pory o godzinie 10:00, tylko o 8:30.

O godzinie 10:00 rozpoczniemy transmisję na żywo z półmaratonu, która potrwa do 14:00. Po zakończeniu relacji z biegu, czyli od godziny 14:00, reszta programów będzie emitowana zgodnie z wcześniejszym harmonogramem. Sponsorem transmisji Półmaratonu Philipsa jest Philips Lighting Poland w Pile, który od ponad 20 lat wspiera ten bieg.

Główny bieg rozpocznie się o godzinie 11:00 na alei Piastów. Meta natomiast przewidziana jest na Placu Zwycięstwa. Dystans półmaratonu wynosi dokładnie 21,097 km.

- Wszyscy zawodnicy w ramach pakietu startowego otrzymują: numer startowy razem z chipem elektronicznym, agrafki, koszulkę, bon na Pasta – Party oraz na mecie półmaratonu: medal, napój izotoniczny i wodę – podają organizatorzy. Pasta - Party będzie w sobotę 7 września i w niedzielę 8 września po biegu.

Przeczytaj więcej o: pila, sport, TV ASTA, biegi, pólmaraton, philips, zmiany, transmisja,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group