PTPS zagra w Jastrowiu

05.09.2013   Autor: Redakcja
---

Już w najbliższy weekend w Jastrowiu zostanie rozegrany turniej o puchar prezesa PTPS Piła. Będzie to już siedemnasta edycja tej imprezy, która każdego roku cieszyła się sporym zainteresowanie spragnionych siatkarskich emocji kibiców.

Tym razem zawody odbędą się w Jastrowiu, w hali widowiskowo-sportowej, przy ulicy Kilińszczaków 18a. Obok "gospodyń" - drużyny PTPS Piła, widzowie będą mogli podziwiać grę KS Murowanej Gośliny, KS Pałacu Bydgoszcz oraz Budowlanych Toruń. Dla wszystkich sympatyków pilskiego zespołu turniej w Jastrowiu będzie dobrą okazją do zapoznania się z nowymi siatkarkami w naszych szeregach, a tych nie brakuje. Wstęp na wszystkie spotkania rozgrywane w ramach turnieju o puchar prezesa PTPS Piła, jest darmowy.

Program turnieju o puchar Prezesa PTPS:

7 września
O godzinie 11:00 mecz PTPS Piła - KS Murowana Goślina, pół godziny po zakończeniu tego meczu, rozpocznie się pojedynek KS Pałac Bydgoszcz - Budowlani Toruń.

O godzinie 17:00 mecz PTPS Piła - KS Pałac Bydgoszcz, pół godziny po zakończeniu tego meczu, rozpocznie się pojedynek KS Murowana Goślina - Budowlani Toruń.

8 września
O godzinie 10:00 mecz KS Pałac Bydgoszcz - KS Murowana Goślina, pół godziny po zakończeniu tego meczu, rozpocznie się pojedynek Budowlani Toruń - PTPS Piła.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group