Pod górkę...

18.08.2013   Autor: Redakcja
---

Przezwyciężenie własnych słabości, aktywne spędzenie wolnego czasu i przede wszystkim dawka adrenaliny, to wszystko zapewnia wspinaczka. Przez dwa dni w Aqua Parku w Pile zupełnie za darmo można było to sprawdzić na własnej skórze.

- Lubię sporty ekstremalne, a wspinaczka właśnie takim jest. To świetny sposób na odskocznię od rzeczywistości – mówi Katarzyna Borkowska, uczestniczka spotkania w Aqua Parku w Pile.

Wspinaczka jak się okazuje to sport praktycznie dla każdego. Wspinają się już nawet dzieci w wieku czterech lat.

- Jeśli ktoś potrafi złapać się od chwytu do chwytu, to wystarczy. Tutaj nie ma przeciwwskazań wiekowych – mówi Tomasz Urabański, instruktor.

Wspinaczka co prawda nie wpływa znacząco na przyrost masy mięśniowej i utratę wagi, niemniej jednak sport ten to przede wszystkim dobra lekcja cierpliwości. - Tutaj pokonujemy również własne słabości. Możemy się dzięki niej doskonale podbudować – zachęca Tomasz Urbański.

Ścianki w Aqua Parku czynne są przez cały tydzień. Spróbować można zatem w każdej chwili, warto jednak najpierw zasięgnąć fachowych porad instruktorów. Wspinaczka to nie żarty, tutaj chwila nie uwagi może skończyć się niebezpiecznie. Dla pragnących adrenaliny nie ma chyba zatem lepszej zachęty.

Przeczytaj więcej o: pila, sport, Aqua Park, wspinaczka, ścianka,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group