Kajakami na koniec wakacji

15.08.2013   Autor: Redakcja
---

Klub Kajakowy PTTK "Gwda" jest organizatorem spływu "Pożegnanie lata 2013". Impreza odbędzie się 31 sierpnia i 1 września na rzece Gwda.

W sobotę, 31 sierpnia o godzinie 9:00 będzie zbiórka uczestników, przy ulicy Kwidzyńskiej 8 w Pile. Następnie zebrani ruszą autokarem do Ptuszy. O godzinie 11:00 rozpocznie się pierwszy etap spływu. Około godziny 17:00, po dopłynięciu do Krępska, uczestnicy posilą się obiadem w Barze pod Słoniem. Wieczorem wspólne ognisko.

Drugiego dnia imprezy po śniadaniu, o 10:30 ruszy drugi etap spływu. Około godziny 16:00 uczestnicy dotrą do Piły, gdzie zakończą wspólną wyprawę.

Koszt udziału w spływie, to 80 zł, plus dodatkowo 25 zł za miejsce w kajaku, na cały okres trwania imprezy. Jeśli chodzi o nocleg, to organizator zapewnia pole namiotowe, jednak namiot już każdy musi zapewnić sobie we własnym zakresie.

Zgłoszenia można składać w oddziale PTTK im. Henryka Kamińskiego w Pile, przy ulicy Śródmiejskiej 12/1 lub na adres mailowy kkgwdapila@gmail.com. Udział w imprezie należy zgłosić do 20 sierpnia. Ilość miejsc jest ograniczona. O przyjęciu będzie decydować kolejność wpłat.

fot. oxygenium.pl

Przeczytaj więcej o: pila, gwda, spływ, kajaki, krępsko, pttk,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group