Plaża Open

23.07.2013   Autor: Redakcja
---

Na Płotkach, od 1 do 4 sierpnia, po raz kolejny zagrają siatkarskie pary z całej Polski. Organizatorzy podczas konferencji prasowej zaprezentowali koszulkę finałową, na której tak, jak i w roku ubiegłym widnieje logo Piły upamiętniające obchody 500-lecia miasta.

- Wybór naszego miasta nie był przypadkowy - tłumaczył Dariusz Kubicki, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pile. Pierwszego dnia będzie można zobaczyć Amatorskie Mistrzostwa Piły w Siatkówce Plażowej, w pozostałe dni odbędą się rozgrywki Mistrzostw Polski kończące się wielkim finałem 4 sierpnia.

- Turniej w zasadzie skupia się na organizacji zawodów w siatkówce plażowej. W Pile będziemy mieli przyjemność gościć najlepsze pary z tego względu, że będzie to turniej w ramach Mistrzostw Polski. Wybraliśmy Piłę, ponieważ jest naprawdę dobra współpraca i życzliwość ze strony władz miasta i Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji - poinformował portal asta24 Marcin Strządała, organizator turnieju Plaża Open.

Finały czterodniowego Turnieju Mistrzostw Polski, rozpoczną się w niedzielę o godz. 13:00, najpierw zagrają kobiety, a po nich mężczyźni (ok. godz. 14:15).

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group