Rozwiń wyobraźnię...

17.07.2013   Autor: Redakcja
---

Nad morzem, w górach, nad jeziorem albo na warsztatach twórczych. Wakacje można spędzić w różnych miejscach. Ta ostatnia forma to propozycja m.in. dla najmłodszych z gminy Krajenka.

Warsztaty taneczne, rękodzieła oraz plastyczne to tegoroczna propozycja Krajeńskiego Ośrodka Kultury dla najmłodszych z gminy Krajenka na wakacje. - Od początku wakacji odwiedzamy dzieci z okolicznych miejscowości. Proponujemy im różne formy aktywności twórczej. Odbyły się już m.in. zajęcia taneczne, a teraz trwają plastyczne - mówi Karol Adler, dyrektor Krajeńskiego Ośrodka Kultury.

Sztuka w wychowaniu dzieci jest dość ważna. Te zajęcia zatem to nie tylko sposób na spędzenie wolnego czasu, ale również edukacja. - Takie zajęcia przede wszystkim uczą cierpliwości, oraz rozwijają wyobraźnię i kreatywność. Dziewczęta na początku bały się. Mówiły, że nie potrafią. Jak się okazuje udało im się wszystko doskonale - mówi Sylwia Mróz, prowadząca zajęcia plastyczne.

Takie warsztaty dzieciom przypadły do gustu. Tutaj mogą przede wszystkim rozwijać swoje umiejętności. Julia bardzo lubi plastykę, dzięki warsztatom mimo wakacji może szlifować swój talent. - Moja mama mówi, że bardzo ładnie maluję, więc chyba mam jakiś talent - mówi Julia.

Warsztaty plastyczne potrwają do końca lipca. Szczegóły dostępne na stronie Krajeńskiego Ośrodka Kultury.

Przeczytaj więcej o: zlotow, wakacje, krajenka, warsztaty, plastyka, adler,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group