Niemowlak z uszkodzeniami mózgu w szpitalu. Matka i konkubent aresztowani

09.07.2024   Autor: Redakcja
226---28
Ośmiotygodniowy chłopczyk trafił do szpitala z uszkodzeniem mózgu. Złotowska policja aresztowała matkę dziecka i jej konkubenta. Oboje są mieszkańcami Jastrowia. Sprawę opisał portal złotowskie.pl.

Jak opisuje lokalny portal złotowskie.pl, pod koniec czerwca, ośmiotygodniowe dziecko trafiło w stanie zagrożenia życia do szpitala w Człuchowie. Ze względu na stan małego pacjenta, lekarze zdecydowali o przekazaniu go do szpitala w Gdańsku. Chłopczyk trafił do kliniki z obrażeniami wewnątrzmózgowymi, które zdaniem lekarzy mogły być spowodowane przemocą. Trójmiejscy medycy poinformowali służby o możliwości popełnienia przestępstwa przez opiekunów niemowlaka.
Złotowska policja przez ostatnie kilka dni zbierała materiał w tej sprawie. Mundurowi otrzymali wstępną opinię biegłego, który stwierdził, że obrażenia mogą być spowodowane przez działanie innych osób. Śledczy aresztowali 30-letnią matkę i jej 36-letniego konkubenta. Oboje nie przyznają się do winy. Nie byli wcześniej karani. Jak opisuje lokalny portal, para przeprowadziła się do Jastrowia kilka tygodni temu. 

Obecnie stan dziecka się poprawił. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo. Więcej na ten temat w jutrzejszym wydaniu Informacji. 

źródło: złotowskie.pl
fot. archiwum

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group