Ostatnie wolne mieszkania na Osiedlu Górnym w Pile

27.06.2024   Autor: Artykuł sponsorowany
1720---646

Twoje Marzenie o Własnym Miejscu Blisko Natury

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu w spokojnej okolicy, ale jednocześnie blisko wszystkich udogodnień miejskich? Nowa inwestycja na osiedlu Górnym w Pile, rozpoczęta w kwietniu 2023 roku przez PSM L-w w Pile łącząca ze sobą komfort i nowoczesność, to idealna odpowiedź na Twoje potrzeby!Wyjątkowa lokalizacja
Osiedle Górne położone jest w malowniczej części Piły, otoczonej pięknymi terenami zielonymi. Bliskość lasu zapewnia codzienny kontakt z naturą, co jest nieocenione dla miłośników aktywnego wypoczynku. Spacery, bieganie, jazda na rowerze czy rodzinne pikniki – to wszystko na wyciągnięcie ręki.

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkania
Nasze mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i wygodzie mieszkańców. Każde z nich charakteryzuje się przemyślanym układem pomieszczeń, który pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni. Wysoki standard wykończenia oraz nowoczesne technologie budowlane zapewniają trwałość i energooszczędność.

Charakterystyka budynku:
  • 4 kondygnacyjny
  • 3 klatki schodowe wyposażone w windy osobowe
  • 48 lokali mieszkalnych
  • 48 komórek lokatorskich
  • 36 miejsc postojowych w hali garażowej
Oddanie budynku planowane jeszcze w roku 2024.
 
Bliskość udogodnień
Osiedle Górne to nie tylko piękne mieszkania i natura. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, przedszkola oraz obiekty sportowe, co czyni codzienne życie wygodnym i komfortowym. Dobrze rozwinięta infrastruktura komunikacyjna zapewnia szybki i łatwy dojazd do centrum miasta oraz innych części Piły.
Posiadamy na sprzedaż ostatnie mieszkania 3 pokojowe o pow. ok. 65,00 m2.
Do każdego mieszkania przynależna jest komórka lokatorska zlokalizowana na kondygnacji podziemnej o pow. od 3,60 m2 do 5,50 m2.
Dostępne miejsca postojowe w hali garażowej.


Osiedle Górne w Pile to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z naturą. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy chcą cieszyć się życiem w pięknej, spokojnej okolicy, nie rezygnując z miejskich udogodnień. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą mieszkań i znalezienia swojego wymarzonego miejsca na ziemi!

Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj swoje nowe mieszkanie na Osiedlu Górnym w Pile - Szczegóły na stronie www.psm.pila.pl, tel. 67 351 69 02, 67 351 74 04 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group