Kolejne wielkie ściganie w Pile już jutro

29.05.2024   Autor: Jakub Sierakowski
738---196
Jutro na torze przy Bydgoskiej żużlowcy powalczą w Challenge’u Indywidualnych Mistrzostw Polski. Wśród zawodników jest m.in Jarosław Hampel.

– Stawka zawodników jest naprawdę zacna i każdego prawdziwego kibica na pewno skusi do przyjścia na tego typu zawody. Zwłaszcza, że zawodnicy mają o co walczyć, do wygrania jest dużo, bo wejście do elity, która powalczy o tytuł indywidualnego mistrza Polski. I nazwiska, które na pewno elektryzują wszystkich kibiców żużla - znany naszym kibicom Jarosław Hampel, bracia Pawliccy, ale też zwycięzca Brązowego Kasku sprzed paru dni również tutaj się pojawi – mówi Dariusz Pućka, prezes Polonii Pila.

Czyli Wiktor Przyjemski. Poza tą czwórką, w zawodach wystartują także inni żużlowcy z PGE Ekstraligi. To m.in. Kacper Woryna, Paweł Przedpełski, Wiktor Lampart, czy Bartosz Smektała. Prawo do walki o tytuł indywidualnego mistrza Polski uzyska 8 najlepszych zawodników.  
Bilety na zawody można kupować TUTAJ, a także w Fanstorze Polonii w budynku Starej Poczty. Zawody rozpoczną się w czwartek o godzinie 15, ale na stadion warto przyjść wcześniej, bo organizatorzy przygotowują wiele atrakcji dla kibiców, m.in. sesję autografów.
 
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group