Nostalgicznie dla hospicjum [zaproszenie na koncert]

14.03.2024   Autor: AK
204---189
"A mnie jest szkoda lata" i "Miłość w Portofino" – te i inne przeboje będzie można usłyszeć w Regionalnym Centrum Kultury w Pile. Wyjątkowy koncert już w piątek o godz. 19.00.

– Mała Orkiestra Nostalgiczna, bo będzie nostalgicznie, za sprawą repertuaru, który został przygotowany przez muzyków. To repertuar składający się z wybitnych piosenek okresu międzywojennego, lat 50. i 60. Koncert na rzecz pilskiego hospicjum jest to też okazja, aby podziękować wszystkim tym, którzy przez cały rok pomagali tej wyjątkowej instytucji, jest to wyjątkowa okazja, aby przypomnieć sobie, że te 1,5 procent można przekazać chociażby na pilskie hospicjum – mówi Stanisław Dąbek, dyrektor Regionalnego Centrum Kultury w Pile.
Dla hospicjum, które teraz ma w planach rozbudowę ośrodka. Działa już pod ponad czterech lat. W tej chwili ma 45 miejsc, a kolejka pacjentów czekających na przyjęcie jest bardzo długa. W nowym obiekcie będzie kolejnych 50 miejsc oraz sala terapeutyczna i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego. Dlatego ważna jest każda złotówka. Bilet na koncert, cegiełka na rzecz hospicjum, kosztuje 35 zł.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group