Nakradli towarów za 3 tys. zł. Grozi im 5 lat za kratkami

26.02.2024   Autor: Redakcja
267---57
Policjanci Wydziału Kryminalnego wałeckiej komendy, przy współpracy z funkcjonariuszami człuchowskiej policji, zatrzymali dwóch sprawców kradzieży w największej sieci detalicznej w kraju. Mężczyźni kradli artykuły przemysłowe i alkohol.

– 37- i 51-latek dokonywali kradzieży sklepowych na terenie powiatu wałeckiego oraz województwa lubuskiego, pomorskiego oraz wielkopolskiego. Wałeccy kryminalni ustalili, iż kradzieże w największej i znanej sieci sklepów przeprowadzali właśnie dwaj obywatele Mołdawii – informuje st. asp. Beata Budzyń, rzeczniczka prasowa wałeckiej policji.
Złodzieje sklepowi na terenie Wałcza i Mirosławca kradli głównie artykuły przemysłowe i alkohol. Wartość skradzionych towarów wyceniono na ponad 3 tysiące złotych. Przy współpracy z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Człuchowie obaj sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w wałeckim „policyjnym areszcie”. Mężczyźni przyznali się do popełnionych kradzieży i dobrowolnie poddali karze. Za to przestępstwo grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdjęcie ilustracyjne

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group