Kod promocyjny do Betclic - kiedy się opłaca użyć?

26.01.2024   Autor: Artykuł sponsorowany
2340---739
Obecnie mało już kto wyobraża sobie rejestrację w Betclic bez użycia kodu afiliacyjnego. Trudno się temu dziwić, ponieważ jak powszechnie wiadomo to właśnie tego typu kod zapewnia ekstra korzyści na start. W którym zatem momencie szczególnie warto skorzystać z kodu premiowego u tego światowego bukmachera?

Jeszcze jakiś czas temu większość profili gracza zakładanych było bez kodów promocyjnych. Aktualnie sytuacja zmieniła się o 180 stopni i teraz praktycznie wszyscy nowi typerzy w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego wpisują ten czy inni ciąg znaków.

Wyjątku nie stanowią tutaj również obstawiający, którzy postanowili rozpocząć przygodę z bukmacherką w Betclic (zobacz KOD PROMOCYJNY najczęściej wpisywany www.legalsport.pl/bukmacherzy/betclic/kod-promocyjny/) . Warto jednak zastanowić się, kiedy najbardziej opłaca się użyć kodu afiliacyjnego u tego dobrze ocenianego operatora zakładów wzajemnych.

Kod promocyjny w Betclic – co zapewnia
Na początku weźmy na tapet sam bonus powitalny, który w Betclic odebrać można razem z kodem premiowym. Naszym zdaniem decydując się na rejestrację u tego renomowanego buka zdecydowanie najlepiej skorzystać z kodu LEGALSPORT, bowiem tylko on sprawi, że Betclic automatycznie dopisze do Waszego konta preferencyjne warunki premii na start. Dzięki temu już na samym początku swojej przygody z betowaniem selekcji wzajemnych zyskacie zakład bez ryzyka o wartości aż 200 zł. Oznacza to, że zaraz po rejestracji możecie wejść do gry nie martwiąc się przy tym konsekwencjami, ponieważ nawet jeśli puszczony przez Was kupon okaże się nietrafiony, to i tak odzyskacie pieniądze. Tym samym nie sposób przejść obojętnie obok takiej promocji.

Kod premiowy w Betclic – kiedy najlepiej użyć?
Betclic przygotował dla swoich graczy na tyle rozbudowaną ofertę zakładów, że każdy moment jest dobry do rejestracji wraz z kodem premiowym. Warto jednak wiedzieć, że są chwile, kiedy użycie takiego kodu przynieść Wam może największe korzyści.

Na FAME MMA z kodem otrzymasz bonus
Wśród nich wymienić należy przede wszystkim gale FAME MMA, których Betclic jest oficjalnym sponsorem. Dzięki temu jako jedyny bukmacher w kraju posiada zakłady na te wydarzenia. Jest to zatem idealna okazja, aby właśnie wtedy wejść do gry. Wynika to z faktu, że na tego typu turniejach sportów walki większość pojedynków opatrzonych jest naprawdę wysokimi mnożnikami bukmacherskimi, co jest wręcz gwarancją puszczenia wyjątkowo zyskownego kuponu. Aby się o tym przekonać, wystarczy wziąć pod lupę pierwszą walkę z brzegu (z gali FAME MMA 20). I tak np. starcie Jakuba Koseckiego (pseudonim Kosa) z Łukaszem Tuszyńsim (Tuszol) obstawić możecie kolejno po kursie 2.10 i 1.60 (klasyczny typ na zwycięstwo). Gdyby jednak takie wartości Was nie zadowalały, to zawsze sięgnąć możecie po selekcje długoterminowe na całą galę i obstawić triumfatora całego turnieju. Dla przykładu typ na wygraną Amadeusza Roślika (pseudonim Ferrari) wynosi 3.75, a na triumf Krystiana Wilczaka (Krycha) aż 18.00.
Tym samym tego typu selekcje wydają się być wręcz skrojone pod zakład bez ryzyka, który nawet w momencie niepowodzenia i tak ubezpieczy Wasze pieniądze aż do 200 zł. Jeśli zatem zastanawiacie się, kiedy najlepiej wejść do gry, to właśnie w chwili, gdy odbyć ma się kolejna gale FAME MMA.

Z kodem premie na UFC i Ruch Chorzów
Dodatkowo idealnym momentem na dołączenie do społeczności Betclic przy użyciu kodu afiliacyjnego LEGALSPORT może okazać się chwila, gdy zaplanowana została kolejna gala UFC, a więc najlepszej na świecie organizacji mieszanych sztuk walki. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że Betclic jest oficjalnym partnerem wspomnianej federacji, a tym samym niejednokrotnie posiada najwięcej selekcji na starcia najlepszych zawodników.

Gdyby jednak wśród Was znalazł się ktoś, kto nie chce swojego pierwszego zakładu przeznaczać na sporty walki, to nic straconego. Zawsze w Betclic zakład bez ryzyka przeznaczyć możecie na obstawianie chociażby piłki nożnej. Tutaj szczególnie zainteresować Was powinny selekcje specjalne dotyczące Ruchu Chorzów, które dostępne są w ofercie z powodu faktu, że Betclic jest sponsorem strategicznym tej śląskiej drużyny. Jeśli zatem chcielibyście się pokusić o wytypowanie, że Niebiescy jednak zdołają utrzymać się w najwyższej polskiej klasie rozgrywkowej, to wówczas liczyć możecie na kurs wynoszący aż 10.00.

Warto jednak pamiętać, że użycie kodu premiowego o treści LEGALSPORT w Betclic sprawia, że brak jest jakichkolwiek zapisów dotyczących czasu na wykorzystanie zakładu ubezpieczonego. Oznacza to, że nie musicie się martwić, że coś przejdzie Wam koło nosa. Tym samym konto gracza wraz z kodem premiowym założyć możecie w każdej chwili, a następnie poczekać na dodanie przez buka interesujących Was zakładów.
 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group