O zdrowiu i dla zdrowia. Spotkanie Wielkopolskiego Klubu Pacjenta

22.01.2024   Autor: Redakcja
441---453
Spotkanie dla mieszkańców, w ramach Wielkopolskiego Klubu Pacjenta w Pile, odbędzie się w najbliższy czwartek. Organizatorem jest Fundacja "Z sercem do Pacjenta" grupy American Heart of Poland we współpracy z Powiatem Pilskim.

Wydarzenie jest nie tylko szansą na spotkanie z ekspertami, ale przede wszystkim okazją do zadbania o swoje zdrowie i sprawdzenia jego ogólnej kondycji. Wstęp jest wolny.
Podczas spotkania odbędą się prelekcje ekspertów z dziedziny medycyny i zdrowego stylu życia. Wśród nich:
  • prof. dr hab. Jacek Kubica, który przedstawi program KOS-zawał i szansę na powrót do zdrowia,
  • dr Michał Lesiak, udzielający cennych wskazówek dotyczących zapobiegania chorobom serca,
  • Edyta Dawiskiba ze Stowarzyszenia Slow Jogging Polska, wprowadzająca w świat japońskiego sposobu na długowieczność,
  • Izabela Bednarek, która opowie, jak dbać o siebie każdego dnia z wykorzystaniem świadczeń NFZ.

Uczestnicy będą mieli możliwość skorzystania z różnych badań, takich jak EKG personalne, pomiar poziomu cukru we krwi, pomiar ciśnienia oraz dotlenienia organizmu. Dodatkowo, odbędą się warsztaty slow joggingu organizowane przez Slow Jogging Polska oraz nauka pierwszej pomocy przy zawale przez Malta Służba Medyczna oddział Tarnówka z siedzibą w Złotowie. Co jeszcze w ofercie? Stoiska NFZ ds. profilaktyki, Fundacja OmeaLife, samobadanie piersi, strefa samobadania Fundacja eZdrowie.

Zainteresowani mogą zgłosić swój udział poprzez formularz dostępny TUTAJ. Proces rejestracji jest prosty, nie wymaga żadnych podpisów ani dokumentów.

Wielkopolski Klub Pacjenta odbędzie się 25 stycznia (czwartek) 2024 r., o godz. 10.00, w Centrum Powiatowym Iskra w Pile, przy ul. Kilińskiego 14.

Źródło: Biuro Starosty Pilskiego

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group