Kiedy kota nie ma w domu. Niepokorni na scenie

21.11.2023   Autor: Artur Maras
---517
Amatorski teatr Niepokorni w adaptacji zabawnej komedii “Kiedy kota nie ma w domu”. Aktorzy wystąpili z premierą spektaklu w piątek w auli Pilskiej Spółdzielni Mieszkaniowej.  
 
- To jest przede wszystkim pasja i miłość do teatru i miłość do słowa. To jest wejście jakby w inny świat. To jest takie odbicie się od tej rzeczywistości, w której żyjemy, stworzenie swojej rzeczywistości. Oczywiście bardzo ważne jest tutaj koleżeństwo, wręcz przyjaźń aktorów, którzy występują, bo teatr jest w tym miejscu od 2010 roku, więc parę lat jesteśmy razem - mówi Andrzej Hajduś, reżyser spektaklu. 
 
Tym razem w spektaklu “Kiedy kota nie ma w domu”. To popularna brytyjska komedia sytuacyjna. Co ciekawe Mortimer i Cooke napisali tę sztukę w latach 70-tych. Mimo upływu czasu nadal jest ona aktualna i bawi kolejne pokolenia. Opowiada o dwóch małżeństwach z długim stażem, w których to życiu zaczynać wiać nudą. Jedna z bohaterek wpada więc na pomysł, aby wybrać się z mężem w drugą podróż poślubną, co pociąga za sobą serię zaskakujących zdarzeń.
Teatr Niepokorni będzie jeszcze grał ten spektakl w Regionalnym Centrum Kultury w Pile, a także w Ujściu, Złotowie i w Wałczu. Wstęp wolny.

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group