Zbiórka na nowe okulary dla Zuzi

20.11.2023   Autor: Redakcja
590---254
11-letnia Zuzanna z Trzcianki potrzebuje nowych okularów. Dziewczynka wymaga też rehabilitacji. Rodzina uruchomiła zbiórkę publiczną na ten cel.  

Zuzanna i jej brat bliźniak Fabian urodzili się jako wcześniaki. Oboje są objęci opieką laryngologa, ze względu na problemy z mową.

- Zuzia urodziła się z cystą w głowie. U niej spowodowało to dodatkowo dużą wadę wzroku. Ma też problemy z nauką, problem z pamięcią i jest u niej podejrzenie afazji - mówi Monika, mama Zuzanny. 

Dziecko jest pod stałą opieką logopedy, okulisty, neurologa i laryngologa oraz psychologa. Zuzia wymaga rehabilitacji, czyli zajęć sensorycznych oraz nowych okularów. ABY JĄ WESPRZEĆ WYSTARCZY KLIKNĄĆ TU. 
- Mam też rocznego synka Kubusia. Sama jestem osobą niedowidzącą z niepełnosprawnością i utrzymuję się z renty socjalnej. Mam alimenty w wysokości 600 zł, dodatek rodzinny i 500 plus. To jednak nie wystarcza na zapewnienie Zuzi dodatkowej opieki. Każdy datek będzie na wagę złota. Opublikuję wszelkie faktury na portalu pomagam.pl - prosi mama Zuzi. 

fot. archiwum rodzinne 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group