Dzisiaj bezpłatne porady prawne w VIVO

18.11.2023   Autor: Artur Maras
285---

Bezpłatne porady prawne w VIVO. W sobotę 18 listopada dyżur w galerii będzie pełniło czworo notariuszy. Akcja odbędzie się w ramach Ogólnopolskich Dni Otwartych Notariatu.  

- Tegorocznym tematem przewodnim akcji jest: Porozmawiaj z notariuszem o zmianach w prawie spadkowym i ich skutkach. Wiąże się to z tym, że w tym roku weszły w życie duże nowelizacje prawa spadkowego, stąd taki temat tegorocznej akcji. Nie oznacza to, że można zadawać pytania tylko w zakresie prawa spadkowego, wręcz przeciwnie, zachęcamy do przyjścia i pytania o wszystko co wiąże się z pracą notariusza - zachęca Anna Krygier, notariusz i koordynator akcji w Pile.  
 
 W tym umowy sprzedaży, darowizny czy testamenty. Bezpłatnych porad notariusze będą udzielać w sobotę w galerii VIVO w godzinach od 10 do 16. W tym roku akcja organizowana jest w 19 miastach w Polsce. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej porozmawiajznotariuszem.pl. Tam też znajduje się odnośnik do czatu, za pośrednictwem którego także można zadać notariuszom pytania. Będzie można to zrobić także pod numerem telefonu tel. 61 669 87 03. 


 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
Najnowsze
Pilne
Pogoda
PIŁA Pogoda
Więcej informacji
PROGRAM TV ASTA
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group