Aquapark będzie rozbudowany

06.08.2023   Autor: Artur Maras
271---105
Piła będzie rozbudowywać Aquapark. Miasto ma już plany nowej części rekreacyjnej i pozwolenie na budowę. Nowa hala basenowa powstałaby za obecnym budynkiem pływalni. Miasto studzi zarazem emocje, że to plany nie na najbliższe miesiące a lata.

- Będzie tam miejsce dla najmłodszych, bo będzie zejście od zera tak jak trochę na plaży nad morzem czy nad jeziorem, a z drugiej strony cała masa atrakcji dla średniego pokolenia i młodego również, bo będą zjeżdżalnie, możliwość różnego rodzaju wodnych zabaw oraz duża część rekreacyjna związana z masażami, z kąpielami w wannach, whirpoll’ach - powiedział Piotr Głowski, prezydent Piły.
A także gejzery i fontanny. Nowa część budynku będzie także energooszczędna i bardziej ekologiczna. Dzięki specjalnemu systemowi oczyszczania, Aquapark będzie zużywał znacznie mniej wody niż dotychczas. Nie będzie także potrzeby stosowania takiej ilości środków chemicznych. W nowej części powstaną także dodatkowe szatnie. Na razie to jednak tylko plany. Miasto ma już pozwolenie na budowę. Pieniędzy jednak nie. W pierwszej kolejności urzędnicy będą wnioskować o pieniądze zewnętrzne na ten cel.
Przeczytaj więcej o: aquapark piła, aquapark, aquapark w pile ,

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group