Trzy biegi survivalowe. Trwają zapisy

09.07.2023   Autor: Jakub Sierakowski
---

Trwają zapisy na cykl biegów survivalowych Korona Pilskich Lasów. Na każdy z biegów będą przygotowane trzy trasy, w zależności od umiejętności uczestników. Pierwszy już 29 lipca w Trzciance.  

- Trzy biegi, trzy nadleśnictwa. Trzcianka, Płytnica i wielki finał w Goraju. Startujemy już 29 lipca w Trzciance. Trwają zapisy, zapraszamy. Są to biegi dla każdego. Dla ludzi, którzy lubią wyzwania, lubią się pobrudzić, spocić, poczuć adrenalinę.  Ale też dla dzieci, dla przyjaciół. Trzeba się postarać, trzeba się zaangażować, czasami zmęczyć i spocić. A to właśnie w Goraju, w tym niezwykłym miejscu będzie do odebrania nagroda - mówi Rafał Cieślak, rzecznik prasowy Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile.

Organizatorzy przygotowali trzy formuły biegów. Kategoria ELITE jest przeznaczona dla wytrwanych biegaczy. Na 10 kilometrowej trasie na uczestników będzie czekać aż 30 różnych przeszkód do pokonania. Te naturalne, czyli ukształtowanie terenu, rowy, bagna i rzeki oraz te sztuczne, jak ściany, zasieki czy rampy. Z kolei w kategorii OPEN mogą się zmierzyć ci, którzy nad wynik sportowy przedkładają przede wszystkim rekreację i dobrą zabawę. Ostatnia kategoria TRAIL, to bieg crossowy na trasie pozbawionej przeszkód. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów i samych biegów można znaleźć na stronie internetowej www.wolfraceocr.pl 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się nim:

Komentarze
© Copyrights 2019 asta24.pl Agencja Interaktywna Sun Group